Pracownik DOK - doradca serwisowy

Praca

Opis stanowiska

  • Praca w dużej firmie motoryzacyjnej
  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie i wydawanie aut na serwis
  • Fakturowanie
  • Wstępne szacowanie kosztów napraw
  • Nadzorowanie, kontrola jakości i terminowości wykonywanych napraw
  • Kształtowaniu pozytywnego wizerunku serwisu w kontaktach z klientami

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza techniczna z zakresu motoryzacji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole I z klientem
  • Dyspozycyjność
  • Miła aparycja
  • Odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Dokładność
  • Obsługa komputera w zakresie Word i Internetu

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenia zawodowe

UWAGA!!!

Możliwość zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego) w języku polskim na adres email: E-mail
lub dostarczeniu osobiście:Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza 38

Kontakt

Praca
Sekretariat
Tel. 75 640 60 10